BEK
Pralka BEKO BM1WFU38225WW
1 802,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Okienko | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor produktu | Biały |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Wydajność
| Czas cyklu (max) | 218 min |
| Funkcja pary | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy prania | Ręka/wełna |
| Programy prania | Pranie wstępne |
| Programy prania | StainExpert |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Eco 40-60°C |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | Szybki |
| Programy prania | Koszule |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Programy prania | Higiena |
| Programy prania | Ciemne kolory / Jeans |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Wirowanie i odpompowanie |
| Programy prania | Zimny |
| Programy prania | Super szybki |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 518 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 67 kg |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Zużycie wody pranie | 47 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].