BOS
Pralka BOSCH WAN2813APL
2 556,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Wydajność
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Water Plus | Tak |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Pranie ręczne |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Wełna |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Regulacja temperatury | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Opóźniony start | 24 h |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (pielęgnacja ubrań) | SpeedPerfect |
Ergonomia
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 46 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 2300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Pojemność bębna | 65 l |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 70 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].