BOS
Pralka BOSCH WAN2823APL
2 556,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Programy prania | Szybki 30 min |
| Programy prania | Higiena |
| Programy prania | Ciemne kolory / Jeans |
| Programy prania | Para |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Szybki 15 min |
| Programy prania | Wirowanie i odpompowanie |
| Programy prania | Iron Assist |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Programy prania | Syntetyk |
| Funkcja Anti-Crease | Tak |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Sport |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy prania | Ręka/wełna |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Bawełna |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Programy prania | Bluzka/koszula |
| Programy prania | Mix |
| Czas cyklu (max) | 213 min |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Opóźniony start | 24 h |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Pojemność bębna | 65 l |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy, Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór wody na cykl | 47 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 46 kWh |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 66,8 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].