BOS
Pralka BOSCH WGE02201PL (OUTLET)
1 742,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Pojemność bębna | 55 l |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Kolor produktu | Biały |
Ergonomia
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
Wydajność
| Automatyczne rozpoznawanie obciążenia | Tak |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Szybki 30 min |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Programy prania | Bluzka/koszula |
| Programy prania | Jeansy |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | 90°C |
| Programy prania | Szybki 15 min |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | 40°C |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | 60°C |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Regulacja temperatury | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Ilość programów piorących | 16 |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Czas cyklu (max) | 206 min |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 71 dB |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 40 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Pobór wody na cykl | 44 l |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Obciążenie | 2300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1672120 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 588 mm |
| Waga produktu | 70,4 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość produktu | 848 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].