BOS
Pralka BOSCH WUU28T10PL (WYPRZEDAŻ)
2 406,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1676993 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie prania Bosch | EcoSilence Drive™ |
| Technologie prania Bosch | SpeedPerfect |
| Technologie prania Bosch | AntiVibration Design |
| Technologie prania Bosch | ActiveWater™ Plus |
| Technologie prania Bosch | VarioDrum |
Wydajność
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Higiena |
| Programy prania | Ciemne kolory / Jeans |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Jeansy |
| Programy prania | Wirowanie i odpompowanie |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Programy prania | Super szybki |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Pojemność znamionowa | 9 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Regulacja temperatury | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 49 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pobór wody na cykl | 50 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ drzwiczek | Szkło hartowane |
| Pojemność bębna | 65 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor drzwiczek | Przezroczysty |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Okienko | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 73,5 kg |
| Głębokość produktu | 599 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].