ELC
Pralka ELECTROLUX EW2F528WP
2 010,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 1900 W |
| Pobór wody na cykl | 43 l |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 47 kWh |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Długość węża odpływowego | 1,97 m |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Pojemność bębna | 53 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,3 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Okienko | Tak |
| Rodzaj zbiornika dozownika | 3-drożny |
| Pojemność | 8 kg |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 847 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Głębokość produktu | 547 mm |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Wydajność
| Opóźniony start timera | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
| Wstrzymanie płukania | Tak |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Wełna/jedwab |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Szybki |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Odzież wierzchnia |
| Programy prania | Wirowanie i odpompowanie |
| Programy prania | Higiena |
| Funkcja AutoSense | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy prania | Eco 40-60°C |
| Programy prania | Jeansy |
| Programy prania | Bawełna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2304277 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].