ELC
Pralka ELECTROLUX EW2TN5061FP
1 802,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | Woolmark Blue |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ ładowania | Od góry |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 65 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Natężenie | 10 A |
| Przyłącza (prąd) | 2200 W |
| Napięcie | 230 V |
| Pobór wody na cykl | 40 l |
Wydajność
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Antyalergiczny |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Kołdra |
| Programy prania | Szybko 14 min |
| Programy prania | Higiena/antyalergia |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Szybki 30 min |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Wełna/jedwab |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1000 RPM |
| Czas cyklu (max) | 197 min |
| Program płukania i odwirowywania | Tak |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Dziecięcy program prania | Nie |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Regulacja temperatury | Ręczna/automatyczna |
| Funkcja AutoSense | Tak |
| Pojemność znamionowa | 6 kg |
| Klasa emisji hałasu | B |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 1,42 m |
| Długość węża dopływowego | 1,3 m |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Wysokość produktu | 890 mm |
| Głębokość produktu | 599 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].