ELC
Pralka ELECTROLUX EW6SN0506OP
1 620,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rodzaj zbiornika dozownika | 3-drożny |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Długość węża dopływowego | 1,3 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Długość węża odpływowego | 1,97 m |
| Okienko | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 843 mm |
| Głębokość produktu | 378 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Obciążenie | 2000 W |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Zużycie energii na 100 cykli | 65 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 42 l |
Wydajność
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Programy prania | Syntetyk |
| Cechy szczególne | System SensiCare |
| Programy prania | Dżins / denim |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Szybki |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Pojemność znamionowa | 6 kg |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 76 dB |
| Wstrzymanie płukania | Tak |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1000 RPM |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].