ELC
Pralka ELECTROLUX EW6SN347SP
2 153,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 817876 |
Waga i rozmiary
| Głębokość przy zamkniętych drzwiach | 49 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 90,4 cm |
| Głębokość produktu | 449 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 843 mm |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Wydajność
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 78 dB |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Ilość programów piorących | 14 |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy prania | Higiena/antyalergia |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Opieka nad dzieckiem |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Delikatny/jedwab |
| Programy prania | Szybko 14 min |
| Programy prania | Eko |
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Programy prania | Dżins / denim |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Silnik | Inwerter cyfrowy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ drzwiczek | Szkło hartowane |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 2200 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 69 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].