ELC
Pralka ELECTROLUX EW6TN24262P
2 218,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 1,42 m |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Model | Wolnostojący |
| Typ ładowania | Od góry |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,3 m |
Wydajność
| Maksymalna prędkość obrotu | 1151 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 77 dB |
| Poziom hałasu (pranie) | 59 dB |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pojemność znamionowa | 6 kg |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
Moc
| Zużycie energii na cykl | 0,65 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 40 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie | 230 V |
| Pobór mocy | 2200 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 890 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Programy zmywania
| Syntetyczne program prania | Tak |
| Program do prania delikatnych tkanin/jedwabiu | Tak |
| Krótki program prania | Tak |
| Bawełna program prania | Tak |
| Program szybki | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Pranie wstępne | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].