ELC
Pralka ELECTROLUX EW7F3482UP
3 414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Programy prania | Odzież wierzchnia |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Spin/odpływ |
| Programy prania | Kołdra |
| Programy prania | Wełna/jedwab |
| Programy prania | Higiena |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Programy prania | Szybki |
| Programy prania | Sport |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Eco 40-60°C |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Odświeżanie 15' |
| Wstrzymanie płukania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,3 m |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Okienko | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,45 m |
Moc
| Moc pobierana | 1900 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 847 mm |
| Głębokość produktu | 572 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1752549 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].