GJE
Pralka GORENJE WPNEI84A1SWIFI/PL
2 096,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2004775 |
Ergonomia
| Pranie wstępne | Tak |
| Zabezpieczenie przed wylaniem | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 40 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc znamionowa | 1900 W |
Wydajność
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Koszule |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | 20°C |
| Programy prania | Dziecięcy |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Antyalergiczny |
| Programy prania | Pets |
| Programy prania | Płukanie i wirowanie |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy prania | DownWare |
| Programy prania | Szybki 15 min |
| Programy prania | Bawełna |
| Pobór wody na cykl | 47 l |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Czas cyklu (max) | 218 min |
| Funkcja pary | Tak |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 76 dB |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Okienko | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski, Pokrętło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Waga produktu | 64,2 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].