RAV
Pralko wirówka Ravanson XPB-800
783,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Model | Wolnostojący |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Technologia napędu bezpośredniego | Nie |
| Typ ładowania | Od góry |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 16 kg |
| Wysokość produktu | 895 mm |
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Głębokość produktu | 460 mm |
Wydajność
| Program wirowania | Tak |
| Pojemność znamionowa | 7,5 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Zużycie wody (maximum) | 66 l |
| Zużycie wody (minimum) | 50 l |
Programy zmywania
| Program wirowania | Tak |
Moc
| Pobór mocy | 360 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].