SA1
PROJEKTOR SAMSUNG The Freestyle Gen.2 2023 SP-LFF3C
2 348,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie blokować otworów wentylacyjnych. |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na wilgoć. |
System obiektywów
| Ostrość | Automatyczna |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 137 mm |
| Wysokość produktu | 172,8 mm |
| Głębokość produktu | 95,2 mm |
| Szerokość produktu | 102,4 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Wysokość opakowania | 243 mm |
Video
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
Projektor
| Technologia projekcji | LED |
| Jasność projektora | 230 ANSI lumenów |
| Projektor smart | Tak |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 2540 mm (30 - 100") |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
Źródło światła
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
| Rodzaj źródła światła | LED |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].