WNB
Projektor Wanbo Vali 1 Biały, Full HD, 900 ANSI, Android TV 11, Gimbal (OUTLET)
999,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Pobór mocy | 65 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Projektor
| Technologia projekcji | LCD |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Odległość projekcji | 1,2 - 3,9 m |
| Jasność projektora | 900 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Projektor smart | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
Multimedia
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
Cechy
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Poziom hałasu | 28 dB |
Video
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 227 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Głębokość produktu | 188,8 mm |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
Źródło światła
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
System obiektywów
| Ostrość | Automatyczna |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].