ANR
Przenośna stacja zasilania Anker Solix C2000 Gen2 2048Wh 2400W
6 630,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Wydajność
| Źródło ładowania | Prąd przemienny, Zapalniczka, Słoneczny |
| Całkowita moc wyjściowa | 2000 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 24 W |
| Pojemność baterii | 2048 Wh |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania baterii (energia słoneczna) | 1,8 h |
| Energia panelu słonecznego | 600 W |
| Liczba cykli ładowania | 4000 |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 8 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Diody LED | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 457 mm |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Głębokość produktu | 229 mm |
| Wysokość produktu | 257 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].