ANR
Przenośna stacja zasilania Anker Solix C300X 288Wh 300W
1 341,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Podświetlany ekran | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na uderzenia |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kółka transportowe | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Wbudowane światło | Tak |
Wydajność
| Pojemność baterii | 288 Wh |
| Czas ładowania baterii (energia słoneczna) | 3,3 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Czas ładowania baterii | 1,08 h |
| Wi-Fi | Tak |
| Liczba cykli ładowania | 3000 |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny, Słoneczny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 7 |
| Bluetooth | Tak |
| Czas ładowania baterii (USB) | 2,4 h |
| Pojemność baterii | 90000 mAh |
| Energia panelu słonecznego | 100 W |
| Moc wejściowa AC | 330 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-C | 140 W |
| Moc wyjściowa zapalniczki samochodowej | 120 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 15 W |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 3 |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wyjście do zapalniczki samochodowej | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].