BLA
Przenośne radio BLAUPUNKT PP7BT Brązowe
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Pobór mocy | 5 W |
| Natężenie znamionowe | 1 A |
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Wskaźnik LED gotowości | Tak |
| Maksymalny czas ładowania | 2,5 h |
Cechy
| Kolor produktu | Brązowy |
| Format czasu | 24h |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio FM | Tak |
| Model | Radiobudzik |
| Kolor produktu | Biały |
| Pilot zdalnego sterowania | Bezprzewodowy |
| Brzęczyk | Tak |
| Ustawione stacje FM | 60 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Styl | Klasyczny |
| Właściwe wykorzystanie | Wewnętrzna, Zewnętrzna |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Termometr | Nie |
| Antena | Teleskopowa |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
Porty i interfejsy
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | APE |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko kartonowe |
| Ilość | 1 |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Wyświetlacz
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc głośnika | 4 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].