JAB
Przewód USB Jabra PanaCast 1.8m
9,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Złączka 1 | USB A |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Pleciony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 72 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 295 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,52 kg |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].