JAB
Słuchawki nauszne Jabra Evolve 65 TE UC Stereo Link390a
617,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Dołączone oprogramowanie | Jabra Direct, Jabra Xpress |
Słuchawki
| Średnica głośnika | 2,8 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 10 mW |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Ilość przetworników | 1 |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Rodzaj redukcji hałasu | Pasywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 176 mm |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
| Szerokość opakowania | 51 mm |
Wydajność
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 8 |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
Mikrofon
| Czułość mikrofonu | -17 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 7000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
Bateria
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas rozmowy | 16 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Czas gotowości | 360 h |
Porty i interfejsy
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | AGHFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 60,5 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 157 mm |
| Waga produktu | 106,3 g |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Walizka | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Pokrowiec | Tak |
Odtwarzacz muzyki
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].