JAB
Słuchawki nauszne Jabra Evolve2 65 Flex Link380c UC Stereo
943,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Aktualizacje (OTA) | Tak |
| Głos HD | Tak |
| Automatyczne podłączanie | Tak |
| Odtwarzanie muzyki | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra Safetone G616 |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra PeakStop |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra SafeTone |
| Technologie ochrony słuchu | Technologia Sidetone |
| Technologie ochrony słuchu | Jabra IntelliTone |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Technologia Clear Voice | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba zapamiętanych sparowanych urządzeń | 8 |
Porty i interfejsy
| Pasmo przenoszenia (tryb rozmowy) | 150 - 6800 Hz |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Profile Bluetooth | SSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
Mikrofon
| Hybrydowa redukcja szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Składany mikrofon | Tak |
Bateria
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 32 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 21 h |
| Czas rozmów (ANC wyłączona) | 20 h |
| zas rozmów (ANC włączona) | 15 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Akumulatorek | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 450 mAh |
| Czas rozmowy | 20 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas odtwarzania muzyki | 32 h |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Pozostałe funkcje
| Języki komunikatów głosowych | koreańska |
| Języki komunikatów głosowych | Niemiecki |
| Języki komunikatów głosowych | Francuska |
| Digital Signal Processing (DSP) | Tak |
| Języki komunikatów głosowych | Japońska |
| Obsługiwane aplikacje | Jabra Sound+, Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Zarządzanie połączeniami | Y |
Szczegóły techniczne
| Łatwe parowanie | Tak |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 75% |
| Product made with recycled materials | Tak |
Słuchawki
| Rodzaj redukcji hałasu | Hybrydowy |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ω |
| Średnica głośnika | 2,8 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 30 mW |
| HearThrough | Tak |
Cechy dostawcy
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Materiały | Stal nierdzewna |
Zawartość opakowania
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Type-C |
| Bezprzewodowa podkładka do ładowania | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 136 g |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 60,5 mm |
| Wysokość opakowania | 112 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 45 °C |
Odtwarzacz muzyki
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].