PUI
PURINA Pro Plan Adult Medium Sensitive Digestion bogata w jagnięcinę - sucha karma dla psa - 14 kg (OUTLET)
212,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PURINA Pro Plan |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Rasa pupila | Buldog francuski |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Waga produktu | 14 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Wartości odżywcze
| Białko | 26% |
| Zawartość witaminy A | 21895 IU/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 996 IU/kg |
| Zawartość witaminy E | 473 mg/kg |
| Fosfor | 0,81% |
| Wapń | 1,46% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].