QOC
QOLTEC CZUJNIK WYCIEKU GAZU ZIEMNEGO I TLENKU WĘGLA (CZADU) | TUYA | WI-FI | ALARM 85DB | LED
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
Cechy
| Zasięg | 3 m |
| Alarm | Tak |
| Napięcie robocze | 220-240 V, 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].