QOC
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS 450VA | 240W | LCD | USB | RJ45
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość produktu | 286 mm |
| Waga produktu | 3,54 kg |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Wysokość opakowania | 222 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 5% |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,45 kVA |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Moc rzeczywista | 240 W |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
Funkcje ochronne
| Ochrona przed przeładowaniem | Tak |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 4,5 Ah |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Układ | Kompaktowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Interfejs SCSI | RJ-45 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].