QOC
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 1500VA | 900W
549,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Liczba wyjść typu F | 1 |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
Cechy
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
Funkcje ochronne
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 372 mm |
| Waga produktu | 11,1 kg |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 139 mm |
Bateria
| Czas ładowania | 6 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Zimny start | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Alarm |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].