QOC
QOLTEC ZASILACZ AWARYJNY UPS LINE INTERACTIVE | MONOLITH | 850VA | 480W
243,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Cechy
| Przebieg falowy | Sinus |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Współczynnik mocy | 0,6 |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
Bateria
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 14 min |
| Zimny start | Tak |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 6 h |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Moc sygnału |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 221 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Ilość gniazd sieciowych | 1 x gniazdo sieciowe |
Funkcje ochronne
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].