QOC
QOLTEC ZASILACZ DO HUAWEI 65W | 19V | 3.42A | 4.0*1.7 | +KABEL ZASILAJĄCY
63,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | HUAWEI MATEBOOK D 51751HUAWEI MATEBOOK D 51749 |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 293 g |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 1,67 m |
| Waga produktu | 240 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].