QOC
QOLTEC ZASILACZ PCI-E SMART 1600W
366,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 260,4 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 60,5 mm |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Srebrny |
Moc
| Łączna moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Prąd wejściowy | 12 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Złącza | 10 x PCI-E 6P (długość przewodów: 370 mm) |
Pozostałe funkcje
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].