QOC
QOLTEC ZASILACZ SPECJALIZOWANY DO LENOVO | 65W | 4 WTYCZKI
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przeznaczenie | Notebook |
| Typ zasilacza | Wewnątrz |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 215 g |
| Długość kabla | 1,7 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].