MAK
Radio 10,8/14,4/18V FM/Bluetooth/AUX MAKITA DMR115 (WYPRZEDAŻ)
882,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 437 mm |
| Głębokość produktu | 268 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Radio
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio | Miejsce pracy |
| Zakresy tunera | DAB |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Pasmo DAB | 174.928 - 239.2 MHz |
| Zakresy tunera | FM |
Cechy
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].