ADL
Radio ADLER AD 1907
98,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Alarm | Tak |
| Zasilanie | USB-C |
| Funkcja zegara | Tak |
| Akumulator | 600 mAh |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc głośnika | 0,6 W |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 20 |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Pasmo AM | 522 - 1620 kHz |
| Radio | Przenośny |
| Antena | Teleskopowa |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Radio FM | Tak |
Porty i interfejsy
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].