ADL
Radio AM/FM ADLER AD 1909
77,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 570 g |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Radio | Przenośny |
| Pasmo AM | 522 - 1620 kHz |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakresy tunera | AM |
Cechy
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].