BLA
Radio budowlane Blaupunkt PP30BT JOBSITE
362,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 194 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 2,37 kg |
Bateria
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
Porty i interfejsy
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze ładowania | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
Cechy
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Słyszalny alarm | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wbudowana antena | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Sieć
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | Tak |
Radio
| Ilość stacji | 20 |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | FM |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Częstotliwości fal radiowych FM | 87.5 - 108 MHz |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
Moc
| Napięcie | 230 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Pobór mocy | 13 W |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
Zegar
| Zintegrowany zegar | Nie |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].