ADL
Radiobudzik Adler (kolor czarny)
75,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Automatyczne dostrajanie cyfrowe | Tak |
| Radio | Zegar |
| Zakresy tunera | AM |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Auto regulacja |
Cechy
| Funkcja alarmu | Tak |
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Występ | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 450 g |
Głośniki
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Pozostałe funkcje
| Dostosowanie jasności | Tak |
| Część widoczna ekranu | 160 x 52 mm |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dzwięk budzika | Tak |
| Napięcie | 230 V |
| Ilość | 1 |
| Funkcja zegara | Tak |
| Kompatybilność dokowania produktów Apple | Nieobsługiwany |
| Radio FM | Tak |
| Zasilanie awaryjne | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Dane opakowania
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 220 x 85 x 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 688 g |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
Zegar
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Alarm | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
Szczegóły techniczne
| Waga paczki | 0,688 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].