BLA
Radioodtwarzacz Blaupunkt BB14WH (kolor biały)
270,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 230 V |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Wysokość produktu | 120 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | LR14 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja zegara | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Nagrywarka CD |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Ilość stacji | 40 |
Głośniki
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].