BLA
Radioodtwarzacz Blaupunkt BB31LED (kolor czarny)
409,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Radio
| Typ tunera | Cyfrowy |
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 40 |
Dysk optyczny
| Napęd optyczny | Gracz |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Tryb odtwarzania | Next |
| Tryb odtwarzania | Zatrzymać |
| Tryb odtwarzania | Play |
| Mechanizm ładujący | Górą |
Moc
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
Porty i interfejsy
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bluetooth | Tak |
Głośniki
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
Cechy
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 228 mm |
| Waga produktu | 2,02 kg |
| Wysokość produktu | 138 mm |
Wyświetlacz
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Kaseta
| Obudowa kasety | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].