BLA
Radioodtwarzacz Blaupunkt BB7BK
246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Radio
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 1 |
| Zakresy tunera | FM |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LCD |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Zmieniarka CD | Nie |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 230 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
Głośniki
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Audio
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Cechy zarządzania
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].