BLA
Radioodtwarzacz domowy Blaupunkt KR12SL
140,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
Radio
| Dołączony tuner RDS | Nie |
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 20 |
| Radio | Miejsce pracy |
| Typ tunera | Cyfrowy |
| PLL syntetyzator | Tak |
Głośniki
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Cechy
| Występ | Nie |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Typ alarmu dźwiękowego | Radio/Buzzer |
| Możliwość ściemniania | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 730 g |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
Zegar
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Alarm | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
Bateria
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 0,8 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].