JVC
Radioodtwarzacz JVC RC-E444B black
442,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
Cechy
| Antena | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Przenośny odtwarzacz CD |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Uchwyt | Tak |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Obudowa kasety | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Głośniki
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
Radio
| Zakresy tunera | FM |
| Ilość stacji | 30 |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Bluetooth | Nie |
Cechy zarządzania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 129 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 239 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].