JVC
Radioodtwarzacz JVC RC-E561B-DAB Boombox black
427,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj urządzenia | Przenośny odtwarzacz CD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa kasety | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 213 mm |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Rodzaje nośników
| Odtwarzacz CD-R | Tak |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD |
Radio
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Moc
| Zasilanie | AC 100-240V ~ 60/50Hz DC 9V UM-1/D x 6 PCS |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 14 W |
Głośniki
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
Cechy zarządzania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].