JVC
Radioodtwarzacz JVC RD-E221B Boombox black
259,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 13 W |
| Rodzaj baterii | UM-2/C |
| Napięcie wyjściowe DC | 9 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Port USB | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
Cechy
| Antena | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Uchwyt | Tak |
| Obudowa kasety | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Przenośny odtwarzacz CD |
| Odtwarzacz CD | Tak |
Radio
| Ilość stacji | 30 |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
Głośniki
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 1,3 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Cechy zarządzania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].