JVC
Radioodtwarzacz JVC RD-E874B black
793,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Moc RMS głośników | 20 W |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Odtwarzacz DVD | Nie |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
Radio
| Radio FM | Tak |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Zakresy tunera | DAB+ |
| Zakresy tunera | FM |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 381 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Multimedia
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Adapter kasetowy | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].