UMR
Rewolwer na kule gumowe Umarex HDR TR 50 gen.2 T4E (WYPRZEDAŻ)
345,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Typ napędu | 12 g kapsuła CO2 |
| Producent | Umarex |
| Muszka | Tak |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Energia uderzenia | 17 J |
| (cdm) Liczba pocisków | 6 |
| Prędkość początkowa | 135 m/s |
| Bezpiecznik | Tak |
| Zasięg | 20 m |
| Szyna | 22 mm |
| Kaliber | 12,7 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 676 g |
Materiał
| Materiały | Metal |
| Materiały | Polimer |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].