BOS
Robot kuchenny BOSCH MUM S2AW00 (OUTLET)
447,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, VDE |
| Funkcja zagniatania | Tak |
| Wbudowane wagi | Nie |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski | 3,8 l |
| Szuflada na akcesoria | Nie |
| Ilość prędkości | 4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Blender w zestawie | Nie |
| Maszynka do mielenia mięsa | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Mini siekacz | Nie |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Obroty planetarne | Tak |
| Mielenie kawy | Nie |
| Sokowirówka | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
Zawartość opakowania
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Urządzenie do robienia makaronu | Nie |
| Książka z przepisami | Nie |
| Łopatka | Nie |
| Narzędzie mieszające | Tak |
| Narzędzie do wyrabiania ciasta | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Tarka dysk w zestawie | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,88 kg |
| Szerokość produktu | 266 mm |
| Głębokość produktu | 266 mm |
| Wysokość produktu | 277 mm |
Moc
| Moc | 700 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Dane logistyczne
| Długość brutto palety | 190 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Produktów na palecie | 30 szt. |
| Wysokość brutto palety | 120 cm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 352 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,66 kg |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].