KIT
Robot kuchenny KitchenAid 5KSM60SPXEER
4 075,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Trzepak płaski | Tak |
Moc
| Prąd | 12,5 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 375 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Cechy
| Pojemność miski | 5,6 l |
| Części wodoodporne | Tak |
| Silnik | DC |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Obroty planetarne | Tak |
| Nazwa koloru | EMPIRE RED |
| Ilość prędkości | 11 |
| Przycisk turbo | Nie |
| Model | Mikser stojący |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 419 mm |
| Głębokość produktu | 371 mm |
| Szerokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 13 kg |
Materiał
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 492 mm |
| Głębokość opakowania | 334 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,8 kg |
| Szerokość opakowania | 431 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].