KIT
Robot kuchenny KitchenAid Classic 5K45SSEWH (OUTLET)
1 714,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 275 W |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Pojemność miski | 4,3 l |
| Ilość prędkości | 10 |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Przycisk turbo | Nie |
| Szybkość obrotowa | 220 RPM |
| Długość przewodu | 1,15 m |
| Model | Mikser stojący |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Obroty planetarne | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie, mieszanie |
| Części wodoodporne | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Regulacja prędkości | Tak |
Zawartość opakowania
| Dołączona misa | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Ubijacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 10,5 kg |
| Głębokość produktu | 221 mm |
| Wysokość produktu | 353 mm |
| Szerokość produktu | 358 mm |
Materiał
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Materiały | Metal |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 273 mm |
| Wysokość opakowania | 413 mm |
| Szerokość opakowania | 406 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,9 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].