KIT
Robot kuchenny planetarny KitchenAid 5KSM125ECU (OUTLET)
2 110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
Materiał
| Materiały | Cynk stali |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 300 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
Cechy
| Długość przewodu | 1,45 m |
| Model | Mikser stojący |
| Szybkość obrotowa | 220 RPM |
| Pojemność miski | 4,8 l |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Ilość prędkości | 10 |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Silnik | Prąd przemienny |
| Nazwa koloru | CONTOUR SILVER |
| Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.) | 413 x 406 x 273 mm |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie, mieszanie |
| Obroty planetarne | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Głębokość produktu | 370 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 273 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Szerokość opakowania | 406 mm |
| Wysokość opakowania | 413 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].