RDE
RODE Interview Pro - Profesjonalny mikrofon bezprzewodowy do ręki
1 142,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Kompatybilny z iOS | 14 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 11 lub wyższy |
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Czas pracy na baterii | 25 godz. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 258 mm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 250 g |
Mikrofon
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 74 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Maksymalny SPL | 122 dB |
| Głębia bitowa | 32 |
| Model | Mikrofon doręczny |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Maksymalny zasięg | 200 m |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB typu C x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].