RDE
RODE Lavalier GO - Mikrofon lavalier
292,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 2.7 V |
| Źródło zasilania | DC |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Głębokość produktu | 5 mm |
| Szerokość produktu | 5 mm |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | 3,5 mm (1/8") |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Mikrofon
| Model | Mikrofon przypinany |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 83 dB |
| Czułość mikrofonu | -35 dB |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 67 dB |
| Równoważny poziom hałasu | 27 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Klips |
Wzmacniacz
| Impedancja wyjścia | 3 Ω |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon krawatowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].