RDE
RODE Lavalier II - Mikrofon lavalier
440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9 g |
| Długość przewodu | 1,2 m |
Mikrofon
| Stosunek sygnału do szumu | 67 dB |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Równoważny poziom hałasu | 27 dB |
Cechy
| Typ produktu | Mikrofon krawatowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].